nonstop

nonstop Bol FireWalk objavený v USA?

Nie. Tolly Burkan a Peggy Dylan sú iba zakladatelia moderného amerického hnutia Firewalking. Dokonca i prezident Spojených štátov absolvoval FireWalk. Americká i ďalšie armády zaradili FireWalk do základného výcviku. Niekedy je braný i ako extrémny šport a teambuilding.


nonstop História

FireWalk je zážitok starý niekoľko tisíc rokov po celom svete. FireWalk bol a stále je používaný v rámci väčšiny náboženstiev (vrátane kresťanstva) a na každom kontinente (okrem Antarktídy). Vikingovia údajne chodili po žeravých železných reťaziach, aby preukázali svoju odvahu. Budhisti vykonávali FireWalk ako duchovný obrad. Havajský Kahúnovia praktizovali FireWalk na rozžeravených lávových kameňoch a na Fidži sa i dodnes tancuje na žeravých kameňoch.


nonstop Moderný Firewalking

Dnešný FireWalk sa prevádza za plného vedomia – bez náboženského významu a bez utlmeného vnímania. Anthony Robbins pomocou školenia FireWalk dokazuje silu sústrediť sa, odvahu a schopnosť prekonávať strach. FireWalk je život meniaci zážitok pre všetkých tých, ktorí objavujú sami seba a možnosti ďalšieho osobného rozvoja. Taktiež pre ľudí zvedavých, nedôverčivých, hľadajúcich zábavu a vzrušenie, skeptikov alebo extrémnych športovcov.Motivácia – teraz je Ten správny čas – Zažite adrenalín a zapáľte svoj vnútorný oheň.

nonstop
"If the brave do not lead, the timid will not follow. Be brave!"

nonstop