nonstop

nonstop Je FireWalk skutočne extrémny zážitok alebo je to iba cirkusový trik?

Niekoľko vedeckých faktov:
  • Hliník horí pri teplote 600 stupňov Celzia.
  • Papier horí pri 230 stupňoch Celzia.
  • Ľudské telo sa vážne popáli pri 150 stupňoch!
  • Predstavte si FireWalk s rozžeravenými uhlíkmi pri teplote 650 – 800 stupňov Celsia.
  • Ako je to možné? Teplota je 5-krát väčšia než stačí na popálenie.


nonstop Zmena je skutočná!

FireWalk vám pomôže prekonať vlastné sebapodceňovanie a vytvoríte si účinnejšie metódy ako čeliť životným výzvam. FireWalk vyžaduje odhodlané rozhodnutie, ktoré prostredníctvom hormónov vo vašom tele vyvolá zmeny a pripraví vás na chôdzu po žeravých uhlíkoch.

Prírodné vedy dokazujú, že naše myšlienky majú vplyv na naše zdravie, duševnú pohodu a telesný stav. Veda o psychoneuroimunologii zdokumentovala prepojenie psychického postoja (prostredníctvom hormónov ako napr. adrenalín) a nervového systému, ktorý má spätný vplyv na naše emócie a postoje.

Pred prvým krokom na FireWalk potrebujete na plno zapojiť vašu myseľ. Iba vaše 100-percentné odhodlanie aktivizuje vašu myseľ a súčasne spôsobí hlbokú fyziologickú zmenu. Iba keď sa intenzívne sústredíte na svoje ciele, vaša myseľ ochráni chodidlá pred rozžeravenými uhlíkmi.


nonstop Tréning Extreme

Cvičenie pred FireWalk sú neobvykle intenzívne a pomôžu vám dosiahnuť potrebné odhodlanie. Tréning je navrhnutý tak, aby ste prekonali sami seba, a pomohli vám uvedomiť si svoj skutočný potenciál. Po prípravnom tréningu Extreme budete vnímať FireWalk pri teplote cez 700 stupňov iba ako celkom normálnu celovečernú aktivitu...


nonstop Dôležité Varovanie

FireWalk je zážitková metóda, ktorá môže spôsobiť vážne zranenie s nutnosťou hospitalizácie alebo dokonca kožnej transplantácie! Prípravný tréning Extreme výrazne znižuje riziko vážneho popálenia. Požadujeme po účastníkov, aby nevstupovali na FireWalk, pokiaľ úspešne nedokončili Tréning Extreme. Účastníci mladší ako 15 rokov prípadne pod vplyvom drog alebo alkoholu nebudú pripustení na FireWalk.

Kliknite pre históriu FireWalk – Legenda FireWalk

nonstop
Take back the control of your life.

nonstop